Do Mikołajek pozostało:

Pomysły na prezent na dzień mamy

Balony z helem Poznań

Pomysł na prezent na dzień mamy

Dzień matki to moment, kiedy możemy podziękować naszym mamom za wszystko – zrozumienie, cierpliwość oraz miłość. Warto więc zaskoczyć je i dać im taką niespodziankę, jakiej długo nie zapomną! Nie zwlekaj zatem i wybierz który pomysł na prezent na dzień mamy wykorzystasz w tym roku! My mamy dla Ciebie kilka znakomitych propozycji!

Balony Z Helem Poznan Dzien Mamy

Bukiet na dzień matki

Balony Z Helem Poznan Pl Dzien Matki Bukiet

Bukiet, tylko z czego? Nasza oferta jest bowiem niezwykle szeroka. Do wyboru mamy zarówno najwspanialszy klasyk, czyli bukiet na dzień matki złożony przez nas starannie w cudowną kompozycję w postaci boxu kwiatowego, oraz bukiet z balonów z helem,  który również sprawdzi się rewelacyjnie jako prezent na dzień mamy. Świetnym pomysłem jest również podarowanie mamie dwóch bukietów, czyli bukietu z kwiatów oraz z balonów, a jeśli chcesz sprawić, aby kwiatki na dzień matki otrzymały dodatkowy, delikatny i subtelny akcent balonowy, możesz zamówić u nas box kwiatowy z przyczepionym serduszkiem z helem – jesteśmy pewni, że taki prezent skradnie serce Twojej mamy!

A może coś słodkiego?

Kobiety kochają słodycze, a zwłaszcza te ręcznie robione! A czy są pyszniejsze ręcznie robione łakocie niż makaroniki? No… Może jedynie sernik mamy, ale to przecież ona jest w tym dniu królową więc nie czas, aby siedziała w kuchni i piekła ciasta! Zamów więc bukiet z kwiatów czy bukiet z balonów, a do tego dobierz kolorowe makaroniki o różnych smakach, które rozpieszczą kubki smakowe mamy!

Balony Z Helem Poznan Makaroniki Dzien Mamy

Dzień matki na świecie – kiedy dzień matki obchodzony jest w innych państwach?

Mimo iż nam wydaje się być oczywiste, że dzień matki jest zawsze 26 maja, to w innych państwach dane święto celebruje się w inne dni (dzień matki 26 maja obchodzony jest jedynie w Polsce). Dla przykładu w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i wielu innych państwach dzień matki wypada w drugą niedzielę maja, jest więc świętem ruchomym. Natomiast w Irlandii i Wielkiej Brytanii dzień mamy przypada na czwartą niedzielę wielkiego postu. 

Pamiętaj, że jeśli Twoja mama mieszka w Polsce, a Ty obecnie przebywasz za granicą lub w innym mieście w Polsce również możesz zrobić jej niespodziankę! Zadzwoń lub napisz do nas, a my pomożemy Ci w jej realizacji! 🙂

W ostatniej chwili przypomniałeś sobie, że zbliża się dzień mamy? Nie przejmuj się, my realizujemy zamówienia ekspresowo, więc bez obaw dzwoń, a my stworzymy dla Twojej mamy cudowny prezent! Bukiet z balonów z helem, kwiatki na dzień matki – box kwiatowy, starannie zapakowane pudełko makaroników… A Ty jak obdarujesz swoją mamę w ten wyjątkowy dzień? Jeśli jeszcze masz wątpliwości nie czekaj i zadzwoń do nas, a my pomożemy Ci ze skompletowaniem idealnego zestawu. 🙂