Do Mikołajek pozostało:

Wielkie balony – Balony giganty

balony cyfry wielki balon cyfra balony giganty balony z helem poznań

Wielkie balony – rozmiary balonów

Balony mają różne rozmiary, kształty i kolory. Największy wybór jest w przypadku balonów foliowych, które dostępne są w różnych rozmiarach – od najmniejszych po balony giganty. Najbardziej popularne są balony duże cyfry, które dostępne są u nas w 4 rozmiarach : średnim (35cm), dużym (66cm), wielkim (102cm) i gigant (163cm)! Takie balony cyfry są fantastyczną dekoracją na urodziny lub rocznice. Zobacz kiedy jaką wielkość cyferek wybrać. Pamiętaj, rozmiar ma znaczenie!

Balony cyfry – małe (35cm)

balony cyfry balon cyfra 35 cm balony na urodziny urodzinowe balony balony z helem poznań

Balony cyfry 35cm są fantastycznym pomysłem na dekorację imprezy. Jest jednak jedna, bardzo istotna rzecz, którą powinieneś o nich wiedzieć: takie balony nie latają. Ich rozmiar nie jest wystarczający, więc ciężar materiału przewyższa to, ile hel (który w takim balonie jest w stanie się zmieścić) może unieść. Są więc świetną dekoracją, jednak przeznaczoną do napełnienia powietrzem.

Balony duże – 66cm

Balony duże w rozmiarze 66 cm często są stosowane do mieszkań jako dekoracja urodzinowa. Ich rozmiar sprawia, że świetnie prezentują się podczas przyjęcia i pozwalają na zrobienie bardzo ładnych zdjęć, a jednocześnie mieszczą się w mieszkaniu bez problemu. Balony duże mogą być napełniane helem i jest to ich najczęstszy sposób stosowania (rzadziej napełniamy je powietrzem).

balony cyfry balon cyfra 66 cm balony na urodziny urodzinowe balony balony z helem poznań

Wielkie balony – 102cm

balony cyfry balony giganty wielkie cyfry z helem poznań balon cyfra 102 cm balony na urodziny urodzinowe balony balony z helem poznań

Wielkie balony (102cm) to zdecydowanie najpopularniejszy rozmiar balonów z helem cyfr, który świetnie sprawdzi się zarówno na imprezie w domu, jak i podczas przyjęcia na dużej stali lub w ogrodzie. We wszystkich tych lokalizacjach balon z helem metrowa cyfra będzie cudowną ozdobą. Dodatkowo wielkie balony są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu możesz dopasować swoje balony do koloru przewodniego imprezy, tworząc spójną całość.

Balony giganty – 163cm

Jazda bez trzymanki! Te balony giganty mają rozmiar dorosłego człowieka! Taka dekoracja już bez helu wygląda przewspaniale, a na zdjęciach prezentuje się znakomicie! Gadżet, koło którego nie sposób przejść obojętnie. Świetna dekoracja sali oraz rewelacyjne tło do zdjęć w terenie! Zdjęcie rocznicy, zdjęcia urodzinowe… Balony giganty zaskoczą absolutnie każdego!

balony cyfry balony giganty wielkie cyfry z helem poznań balon cyfra 163 cm balony na urodziny urodzinowe balony balony z helem poznań

Balony cyfry Poznań – balony cyfry z helem Poznań

Nasze balony cyfry są dostępne w Poznaniu, a także jest możliwość wysyłki na terenie całej Polski (bez helu). Oto, gdzie i w jaki sposób możesz wybrać balony cyfry (bez helu) w Poznaniu , a gdzie z helem.

Balony cyfry Poznań – bez helu

Balony cyfry bez helu są dostępne zarówno stacjonarnie w Poznaniu na ulicy Malwowej 36, jak i z wysyłką w dowolne miejsce w Polsce!

Balony cyfry z helem Poznań

Balony cyfry z helem są dostępne stacjonarnie w Poznaniu na ulicy Malwowej 36 lub z możliwością dostarczenia przez naszą Pocztę Balonową do wybranego przez Ciebie miejsca w Poznaniu i okolicach.