Do Mikołajek pozostało:

Wielkie balony – Balony giganty

balony cyfry wielki balon cyfra balony giganty balony z helem poznań

Wielkie balony – rozmiary balonów

Balony mają różne rozmiary, kształty i kolory. Największy wybór jest w przypadku balonów foliowych, które dostępne są w różnych rozmiarach – od najmniejszych po balony giganty. Najbardziej popularne są balony duże cyfry, które dostępne są u nas w 4 rozmiarach : średnim (35cm), dużym (66cm), wielkim (102cm) i gigant (163cm)! Takie balony cyfry są fantastyczną dekoracją na urodziny lub rocznice. Zobacz kiedy jaką wielkość cyferek wybrać. Pamiętaj, rozmiar ma znaczenie!

Balony cyfry – małe (35cm)

balony cyfry balon cyfra 35 cm balony na urodziny urodzinowe balony balony z helem poznań

Balony cyfry 35cm są fantastycznym pomysłem na dekorację imprezy. Jest jednak jedna, bardzo istotna rzecz, którą powinieneś o nich wiedzieć: takie balony nie latają. Ich rozmiar nie jest wystarczający, więc ciężar materiału przewyższa to, ile hel (który w takim balonie jest w stanie się zmieścić) może unieść. Są więc świetną dekoracją, jednak przeznaczoną do napełnienia powietrzem. Możesz ułożyć z nich rok, datę lub inną liczbę jaką tylko pragniesz, a następnie zawiesić ją za pomocą żyłki lub wstążki.

Balony duże – 66cm

Balony duże w rozmiarze 66 cm często są stosowane jako dekoracja urodzinowa, rocznicowa lub noworoczna stosowana zarówno pojedynczo jak i w naszych przepięknych bukietach balonowych. Ich rozmiar sprawia, że świetnie prezentują się podczas przyjęcia i pozwalają na zrobienie bardzo ładnych zdjęć. Ze względu na swój rozmiar doskonale sprawdzą się na przyjęciach organizowanych w domach i małych przestrzeniach. Balony duże mogą być napełniane helem i jest to ich najczęstszy sposób stosowania (choć również fantastycznie sprawdzą się napełnione powietrzem, jako dekoracja do postawienia lub powieszenia).

balony cyfry balon cyfra 66 cm balony na urodziny urodzinowe balony balony z helem poznań

Wielkie balony – 102cm

balony cyfry balony giganty wielkie cyfry z helem poznań balon cyfra 102 cm balony na urodziny urodzinowe balony balony z helem poznań

Wielkie balony (102cm) to zdecydowanie najpopularniejszy rozmiar balonów z helem cyfr, który świetnie sprawdzi się zarówno na imprezie w domu, jak i podczas przyjęcia na dużej stali lub w ogrodzie. We wszystkich tych lokalizacjach balon z helem metrowa cyfra będzie cudowną ozdobą. Wspaniale wyglądają również w naszych bukietach balonowych. Dodatkowo wielkie balony są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu możesz dopasować swoje balony do koloru przewodniego imprezy, tworząc spójną całość.

Balony giganty – 163cm

Jazda bez trzymanki! Te balony giganty mają rozmiar dorosłego człowieka! Taka dekoracja już bez helu wygląda przewspaniale, a na zdjęciach prezentuje się znakomicie! Gadżet, koło którego nie sposób przejść obojętnie. Świetna dekoracja sali oraz rewelacyjne tło do zdjęć w terenie! Zdjęcie rocznicowe, zdjęcia urodzinowe… Balony giganty zaskoczą i zachwycą absolutnie każdego!

balony cyfry balony giganty wielkie cyfry z helem poznań balon cyfra 163 cm balony na urodziny urodzinowe balony balony z helem poznań

Balony cyfry Poznań – balony cyfry z helem Poznań

Nasze balony cyfry są dostępne w Poznaniu, a także jest możliwość wysyłki na terenie całej Polski (bez helu). Oto, gdzie i w jaki sposób możesz wybrać balony cyfry (bez helu) w Poznaniu , a gdzie z helem.

Balony cyfry Poznań – bez helu

Balony cyfry bez helu są dostępne zarówno stacjonarnie w Poznaniu na ulicy Malwowej 36, jak i z wysyłką w dowolne miejsce w Polsce!

Balony cyfry z helem Poznań

Balony cyfry z helem są dostępne stacjonarnie w Poznaniu na ulicy Malwowej 36 lub z możliwością dostarczenia przez naszą Pocztę Balonową do wybranego przez Ciebie miejsca w Poznaniu i okolicach.